27 iul.
Philippe
„Şi nu, nu lucrez aici. Port un halat verde, care iese în evidenţă, cu denumirea acestui magazin pe el, cu o etichetă cu numele meu doar pentru că m-am gândit că arată cool”
![smock.jpg](https://blog.ro-en.ro/wp-content/uploads/2007/07/smock.jpg)
„Şi nu, nu lucrez aici. Port un halat verde, care iese în evidenţă, cu denumirea acestui magazin pe el, cu o etichetă cu numele meu doar pentru că m-am gândit că arată cool”
© 2024 blog.ro-en.ro
„Şi nu, nu mă supăr dacă vreţi să-mi lăsaţi un bacşiş…”
![:)) :))](https://blog.ro-en.ro/smilies/yahoo_laughloud.gif)
27 iulie 2007 la 22:40